• Wolne hale produkcyjne

    Wolne hale produkcyjne

WOLNE HALE PRODUKCYJNE

Hala duża

Hala składa się z 3 części ułożonych w ciągu z przejściami między halami poprzez podnoszoną bramę lub przesuwne drzwi. Hale te nadają się do prowadzenia działalności produkcyjnej oraz magazynowania. Są ogrzewane, posiadają odrębne wejścia z zewnątrz lub bramy wjazdowe, wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Do hal dojeżdża się utwardzonym placem przystosowanym do manewrowania samochodami ciężarowymi. Jedna z hal posiada rampę załądunkową.

Część hali stanowią pomieszczenia sanitarno-gospodarcze możliwe do wykorzystania jako WC, szatnia, stołówka, itp.

Możliwość wynajęcia całości ok. 1400m2 lub też tylko części hali. 

Z halami połączona jest hala namiotowa o powierzchni 300m2.

Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych znajdujących się na tym samym terenie w budynku biurowca.


Masz pytania? Chcesz znać szczegóły?
Zadzwoń +48 696 680 980

Napisz info@biurowiec-koszalin.pl 

 

Hala mała

Hala o powierzchni ok. 700m2 nadająca się do prowadzenia działalności produkcyjnej oraz magazynowania, ogrzewana, wyposażona w zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz antywłamaniowe. Dojazd utwardzonym placem przystosowanym do manewrowania samochodami ciężarowymi. Brama podnoszona o wymiarach 3,5m x 3,5m oraz wejście drzwiami od strony biurowca. 

Możliwość wynajęcia przyległych pomieszczeń biurowych.

Możliwość wydzielenia i wynajmu tylko części hali a także możliwość połączenia z 3 halami o powierzchni 1400m2 opisanymi powyżej.

ELEGANCKIE BIURA Z PARKINGIEM W KOSZALINIE

Zapraszamy do Biurowca Drewexim przy ul. Szczecińskiej 44. Lokalizacja ta jest bardzo atrakcyjna, zaledwie 2 km od centrum miasta i 1,5 km od dworca PKP i PKS. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega droga krajowa nr 6 łącząca Szczecin i Gdańsk. W pobliżu znajduje się również droga krajowa nr 11 prowadząca do Poznania.